Fotograf ślubny. Nowości na 2016 rok.

Moi drodzy, wraz z nowym rokiem znalazłem nieco czasu by popracować nad stroną, by wszystkie informacje były dla Was łatwiej dostępne na wyciągnięcie ręki. Co nowego na stronie? Zapraszam do zapoznania się z wszystkimi aktualizacjami!

Zima to okres nietypowy w życiu każdego fotografa ślubnego, w tym czasie część z nas rzadziej umawia się ze swoimi klientami na sesje, rzadziej też i Wy decydujecie się na organizację swojego ślubu zimą. Nasza praca skupia się głównie na odpisywaniu na Wasze pytania. My, fotografowie, mamy więc więcej czasu, który możemy poświęcić na dopracowanie swoich ofert, wykonanie dodatkowych kopii zapasowych waszych zdjęć, słowem wszystko to na co nie mogliśmy znaleźć czasu chcąc jak najszybciej dostarczyć Wam gotowe zdjęcia. Bo przecież każdy z Was chciałby się nimi cieszyć jak najszybciej swoimi zdjęciami i w pełni to rozumiemy, dlatego też zwykle od wiosny do późnej jesieni nasz porządek dnia jest ułożony głównie pod Was.

Nowy rok, nowe zmiany..

Wygląda na to, że obrobiłem się już ze wszystkich swoich projektów, jest więc czas by odżyła strona i sieci społecznościowe. Czas zebrać materiały i pokazać je światu. Mając więcej wolnego czasu zebrałem również kilka informacji w jedno miejsce i postanowiłem przeprowadzić parę aktualizacji. W pierwszej kolejności, z tego co najbardziej dla Was istotne,  to lekka zmiana Oferty fotografii ślubnej. Zmiany w tym dziale są raczej kosmetyczne i chyba bardziej istotne dla nowych gości, którzy mnie odwiedzają – bo jest to jedna z częściej odwiedzanych przez Was stron w pierwszej kolejności. Nowością w ofercie fotografii ślubnej jest Pakiet standardowy + fotoalbum, jest to wcześniejszy pełny pakiet reportażu poszerzony o fotoalbum. Zawarty w ofercie album ma wymiary i grubość o jaki najczęściej pytaliście, postanowiłem więc zaproponować to jako standardowy pakiet, który jestem w stanie szybko wycenić.

Pan tu nie siedział..

Przykładowe winietki dla gości weselnych w formie polaroida

Zaczynając małą dygresją, którą pewnie zrozumieją miłośnicy gier planszowych, chciałem Was poinformować, iż jest też pewna nowość w ofercie. Jeśli szukacie oryginalnego sposobu na rozlokowanie swoich gości przy stołach, to polecam zapoznanie się z ofertą spersonalizowanych winietek dla gości weselnych. Mogę dla Was wykonać winietki w postaci podobnej do wydruków z polaroida, na których będziecie Wy wraz z kartą, na której znajdzie się imię i nazwisko Waszego gościa. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i zobaczenia efektu z przykładowej realizacji. Winietkę taką można położyć na stole, wkomponować w jakiś bukiecik, przykleić do czegoś lub osadzić na szpilce wbitej w przepyszną babeczkę. Możliwości są tak szerokie jak bogata jest Wasze wyobraźnia.

Katalog produktów

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się jak skrócić wysyłane Wam maile, które wydają mi się delikatnie rzecz ujmując zbyt długie. Wiem, że są ludzie którzy lubią krótko i zwięźle, są też tacy, którzy chcą mieć wszystkie informacje w jednym miejscu, ale by to zrobić to czasem muszę napisać do Was nie lada wypracowanie. Zastanawiam się czasem czy są osoby, które nie docierają do końca maila oraz ilu z Was czyta wszystko skrupulatnie. Chcę byście zawsze byli dobrze doinformowani ale nie jestem też w stanie opisać wszystkiego w mailach. Postanowiłem więc część oferty, związanej z albumami fotograficznymi oraz innymi produktami, wynieść do ogólnie dostępnego Katalogu produktów. W dziale tym znajdziecie opisy oraz zdjęcia tego co mogę Wam zaoferować i co jest stałym elementem mojej oferty. Znajdziecie tam przykładowe realizacje tego co jako fotograf ślubny mogę Wam zaoferować.

W Katalogu produktów znajdziecie przede wszystkim dostępne rozmiary albumów fotograficznych, możliwości ich personalizacji – wraz z szczegółowymi opisami oraz przykładami na zdjęciach. Zachęcam więc do odwiedzenia tego działu wszystkich moich obecnych klientów, jak i tych, którzy dopiero planują wybór fotografa ślubnego.

Utworzenie takiego katalogu pozwoli mi nieco skrócić odpowiedzi na Wasze zapytania, a przy okazji możecie mieć pełny i aktualny katalog zawsze pod ręką. Zachęcam więc gorąco do odwiedzenia tego działu.

Mam nadzieję, że dodane informacje okażą się pomocne. Zapraszam do lektury, a ja tymczasem uciekam realizować kolejne pomysły!