Małgorzata i Krzysztof

Fotograf Krzysztof Nowak opinie

Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z Krzysztofem. Zarówno z efektów sesji narzeczeńskiej jak i sesji ślubnej/plenerowej. Zdjęcia spełniły nasze oczekiwania i cieszą się pozytywnymi opiniami wśród naszych bliskich i przyjaciół. Warunki ustalone z Krzysztofem były konkretne i czuliśmy do niego zaufanie od początku do końca. Gotowe zdjęcia otrzymaliśmy naprawdę szybko. Polecamy serdecznie współpracę z Krzysztofem :)


Agnieszka i Michał

Opinie o fotografach w Częstochowie

Nasza opinia może wydawać się nad wyraz pozytywna i tendencyjna, ale to szczera prawda. Od samego początku spotkaliśmy się z profesjonalnym, ale jednocześnie ciepłym podejściem Krzysztofa. Wszystko było jasne, sam dbał o szczegóły, o których nie mieliśmy czasu w ogóle pomyśleć, a na dodatek był absolutnie nienachalny w trakcie robienia reportażu, co było dla nas bardzo ważne. No i najważniejsze, zdjęcia wyszły naprawdę świetne, a sesja plenerowa była dla nas wyjątkowo przyjemnym przeżyciem. Polecamy z całego serca!


Ania i Marcin

Na usługi fotograficzne świadczone przez Krzysztofa trafiliśmy przypadkowo, bez żadnego polecenia ze strony osób trzecich. Już sama prezentacja oferty zrobiła na Nas duże wrażenie. Krzysiek był bardzo profesjonalnie przygotowany, co ułatwiło Nam podjęcie decyzji, aby to On zajął się reportażem fotograficznym z Naszego ślubu i wesela. Co do jakości otrzymanych zdjęć dużo pisać nie trzeba, wystarczy zobaczyć Jego portfolio. Zdjęcia są fantastyczne. Nawet w scenografii, w której na pierwszy rzut oka nic pięknego nie ma, Krzysiek potrafi zrobić takie zdjęcie, że wszystkich urzeka. Dorzucając do tego bardzo dobry kontakt i terminowość wykonania usługi, możemy z czystym sumieniem polecić usługi fotograficzne Krzysztofa Nowaka.


Ewelina i Michał

Opinie Krzysztof Nowak Fotografia

Długo szukaliśmy fotografa, który robi naturalne, nie artystyczne zdjęcia, na których widać osoby, a nie ich kontury. Wydaje się to oczywiste, ale to nie takie proste takiego znaleźć. Dodatkowo atrakcyjna cena skusiła nas na współpracę. No i nie żałujemy, a wręcz zdecydowanie polecamy! Współpraca od samego początku przebiegała pomyślnie, począwszy od przygotowań do ślubu, aż do dnia odbioru zdjęć. Będziemy miło wspominać sesję plenerową, na której mieliśmy nie lada ubaw. Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy, dlatego też z czystym sumieniem polecamy usługi Krzysztofa :)


Klaudia i Marcin

Krzysztof jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Sesja ślubna wypadła przepięknie. Album ze zdjęciami jest wykonany bardzo solidnie i obrazuje historię z najpiękniejszego dnia naszego życia! Sesja plenerowa w stadninie koni była dla Nas wyzwaniem, ale dzięki zaangażowaniu i świetnej organizacji wszystko wypadło cudownie!! Krzysztof to osoba z pasja, perfekcjonista w każdym calu, który ze zdjęciami czyni cuda :)


Magda i Sebastian

2016.06.04_slub_p_Magda_Sebastian_0036

Piękne zdjęcia, świetny fotograf! Dzięki tej współpracy mamy niezapomnianą pamiątkę z najpiękniejszego dnia w naszym życiu! ;)


Asia i Adam

asia_adam_052016_opinie

Krzysiek jest mocno zaangażowany i profesjonalny, cechuje go wysoka kultura osobista. Wszystkie zdjęcia, które od niego otrzymaliśmy są bardzo wysokiej jakości (takiej samej jak te, którymi chwali się na swojej stronie), mimo to nie musieliśmy na nie długo czekać. Gdybyśmy drugi raz mieli dokonać wyboru fotografa to zdecydowanie podjęlibyśmy taką samą decyzję. Serdecznie polecamy.


Weronika i Piotr

winietki_slubne_opinie

Przed ślubem wpadliśmy na pomysł stworzenia wyjątkowych winietek oraz zawieszek na alkohol. Krzysztof bez żadnych problemów zrozumiał naszą koncepcję i podjął się jej realizacji. Sesja zdjęciowa przebiegała w bardzo wesołej i sympatycznej atmosferze czego efektem są wspaniałe zdjęcia. Końcowy efekt prac Krzysztofa nad winietkami oraz zawieszkami spełnił nasze oczekiwania w 200%!!! Wszyscy byli nimi zachwyceni!!! Polecamy tego fotografa każdej parze, która pragnie stworzyć coś wyjątkowego.


Ania i Michał

2015.08s_Ania_Michal_plener_0033

Pierwszy raz fotografa Krzyśka spotkaliśmy na ślubie i przyjęciu weselnym naszych przyjaciół. Po jakimiś czasie jak, zobaczyłam wraz z mężem zdjęcia wiedzieliśmy, że wybór jest tylko jeden. Idealne ujęcia i profesjonalizm sprawił, że wybraliśmy właśnie niego. Krzysiek ma świetne pomysły na plener – u nas snopki GENIALNE! Rodzina i przyjaciele bardzo chwalili album :) Z czystym sumieniem polecamy!


Judyta i Dariusz

Krzysztofa znaliśmy już wcześniej z paru eventów fotograficznych. Zainteresowały Nas jego zdjęcia dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z jego usług. Z Krzysztofem umówiliśmy się na sesję ślubną. Nie ukrywam, że nie była to prosta sprawa ponieważ jesteśmy wymagający, a dodatkowo warunki w jakich odbywała się sesja też nie były najłatwiejsze – pomimo to zdjęcia wyszły naprawdę pięknie. Bardzo dobrze pracowało nam się z Krzysztofem, pełny profesjonalizm. Sympatyczny i kulturalny człowiek z milionem pomysłów na udane zdjęcia! Osobiście nie mamy żadnych zastrzeżeń, gorąco polecamy! Niedługo ponownie zgłosimy się do Pana Krzysztofa ale tym razem na sesję rodzinną z naszym synkiem.